Pro koho hledáte 
kalhoty
bundu
tričko
plavky
bodýčko
šortky
boty
čepici
 ?

Baby kluci

Velikost 62-92
(6-36 měsíců)

Mini kluci

Velikost 98-134
(2-9 let)

Velcí kluci

Velikost 140-172
(8-16 let)

Baby holky

Velikost 62-92
(6-36 měsíců)

Mini holky

Velikost 98-134
(2-9 let)

Velké holky

Velikost 140-168
(8-16 let)

VÍTÁM VÁS NA MIMIMAMI

Karolina Leščišinová

Nechávám si záležet na všem, co nabízíme. Sama pravidelně dohlížím na výběr i nákup a občas jsou nejlepšími rádci naši dva synové, kteří rádi nosí hezké a především kvalitní oblečení – do školy, na hřiště nebo na výlet. Zkuste to sami, nebudete litovat.

Nechte své děti !

Rozhodně. Již přes 10 let používáme ověřené technologie a moderní zabezpečení SSL, takže všechno je bezpečně zašifrováno. Pro platby kartou používáme spolehlivou platební bránu mezinárodní společnosti Stripe, jednu z nejrozšířenějších na světě. Nikdy nezískáváme, ani neukládáme číslo Vaší karty, Váš PIN ani žádný jiný bezpečnostní prvek.

Do našich značek se zamilujete, stejně jako my a naše děti. Jejich nápaditost, kvalita, barvy a materiály Vás určitě přesvědčí a Vaši modelové a modelky budou zase o něco výjimečnější. Naprostá většina našeho zboží je navrhována tak, aby vydrželo každodenní používání a nošení, a tedy aby něco vydrželo. Několik našich zákaznic úspěšně předávají naše oblečení dál buď svým mladším dětem nebo svým kamarádkám.

Nabízíme několik možností dopravy tak, aby jste si mohli vybrat podle libosti: buď klasicky poštou, kurýrem nebo přes stále oblíbenější Zásilkovnu, která tvoří většinu našeho transportu. Prostě jak a kam se Vám to hodí. Protože přes 95% zboží máme u nás skladem, naprostou většinu objednávek expedujeme nejpozději do druhého dne.  Prostě rychleji už to snad ani nejde 🙂

Nejjednodušší, nejrychlejší a nejbezpečnější je vždy platba platební kartou (přijímáme  debetní nebo kreditní karty MasterCard nebo Visa) nebo přes populární účet Paypal. Ty jsou také nejvhodnější pro případ, kdybyste si to náhodou rozmysleli a chtěli zboží a peníze vrátit. Pro ty z vás, kteří mají rádi starou školu, nabízíme také pomalejší a o něco složitejší cestu: platbu bankovním příkazem nebo na dobírku.

Velikosti nejsou zase tak velká věda. Podívejte se na velikostní tabulky pro naše zboží a zkuste najít velikost pro vaše ratolesti. Nebo zavolejte/napište a zkusíme to spolu. Pokud to z nějakého důvodu nebude sedět, můžete zboží samozřejmě vrátit a najdeme řešení – buď jinou velikost nebo vrácení zboží/peněz. Chceme, abyste Vy i Vaši malí modelové byli spokojeni a vraceli se k nám.

J******** T********
4.12.2020
Hodnocení velmi dobré, všichni příjemní, služby nadstandartní.
Veselé Vánoce a hodně zdaru do nového ruku, jen tak dál. 🙂
J.Toufarová
K*******
19.11.2020
Výborná komunikace, rychlé vyřízení. Botky jsou pohodlné a výborně sedí. Děkuji
A***** K******
19.11.2020
Tento roláček je velmi oblíbený, každý rok kupuji ve větší velikosti. Prostě ho musíme v šatníku mít...
A***** K******
19.11.2020
Nádherná bundička, která v šatníku každé holčičky nesmí chybět. Perfektní materiál, oboustranné použití je obrovskou výhodou. Prostě 2v1. Doporučuji
Ž***** V**********
19.11.2020
Velice pekny material, vse odpovida nafoceni na strankach...barva atd.
m*************
18.11.2020
Krásné ... příjemný materiál

Jarní prázdniny

Jelikož i my si občas potřebujeme odpočinout a načerpat nové síly, dovolíme si požádat o trpělivost při odesílání zásilek během jarních prázdnin v týdnu 2.-6.3.2020.

Více informací »